Про нас

Про нас

ТРАНСАЛЬЯНСГРУП — найкраща компанія для оренди спеціальної техніки!

ТОВ ТРАНСАЛЬЯНСГРУП – це успішна організація, що надає послуги у сфері автотранспортних засобів. У зв’язку з невпинним розвитком будівництва і постійним примноженням будівельних майданчиків в нашій країні, ми обрали сферу діяльності пов’язану з наданням в оренду спеціалізованої техніки. Адже покупка та обслуговування власного парку техніки це досить складна та трудомістка справа. Ми пропонуємо всі послуги з обслуговування та забезпечення паливно-мастильними матеріалами. Гарантуємо своєчасну подачу машин на об’єкт без будь яких затримок і форс-мажорних ситуацій. У разі поломки замінюємо протягом доби несправний агрегат на робочий без додаткової оплати за доставку. Команда професіоналів надає можливість користування новою технікою на вигідних умовах без додаткових затрат часу та коштів клієнта.

Інформація

Декілька фактів про нас

наша історія

ТОВ ТРАНСАЛЬЯНСГРУП засноване в 2016 році. Це досить молода, але разом з тим достатньо амбіційна компанія. Ми поєднали в собі прагнення зайняти лідируючу позицію на ринку послуг разом з колосальними стараннями команди професіоналів.  Кожного дня ми намагаємось удосконалити свою роботу та надати клієнту бездоганні послуги. Щоб довести, що оренда спецтехніки може бути легким рішенням, непростого завдання.

сучасне обладнання

Ми володіємо парком спеціальної техніки до якої входять:

  • маніпулятори
  • самоскиди
  • фургони з гідробортом
  • навантажувачі
  • колісні екскаватори
  • гусеничні екскаватори
  • котки
  • бульдозери та ін.

професійна команда

Кожен спеціаліст має достатню кваліфікацію для виконання професійних обов’язків. Ми зацікавлені в наданні найкращих послуг щоб примножувати клієнтську базу шляхом рекомендацій. Адже, де є старання та прагнення – завжди буде бажаний результат.

співпраця з нами

Завжди якісні послуги

Ми відкриті для будь-якої співпраці з іншими компаніями! Прагнемо встановлювати довгострокові і взаємовигідні відносини та стати надійними партнерами.

Наші партнери